O Nas

“Czas to Twoje najważniejsze aktywa. Nie pieniądze.” Robert Kiyosaki

Oto nasza firma – BLACK.

Opisując naszą działalność, moglibyśmy napisać, że firma Black jest pralnią chemiczną. Zajmujemy się tym wszystkim, czym zajmują się pralnie chemiczne, z usług których korzystają Państwo na co dzień – profesjonalnym czyszczeniem odzieży.

Nie byłoby to jednak prawdą. Jesteśmy czymś więcej. Jesteśmy firmą, która rozumie potrzeby naszych klientów, a nasza usługa jest odpowiedzią na postępujące zmiany w życiu nas wszystkich.

CZAS

Przypomnij sobie pralnię, do której oddajesz swoje ubrania. Dla większości z nas jest to punkt, do którego trzeba się udać, nierzadko nadkładając drogi, stojąc w korkach, a następnie niosąc w ręku nieporęczne ubrania. Później te wszystkie czynności musisz powtórzyć, odbierając rzeczy z pralni. Jednym słowem – tracisz czas.

Dlatego proponujemy Tobie coś zupełnie innego, nowego – to my przyjeżdżamy do Twojego miejsca pracy po ubrania. Nie zajmujemy Ci czasu, potrzebujesz zaledwie chwili na przekazanie. Następnego dnia Twoje ubrania – czyste, świeże i wyprasowane – wracają do Ciebie, a na ich odbiór nie musisz poświęcać nawet sekundy.

Dajemy Ci w prezencie czas – spożytkuj go na co chcesz, poświęć go bliskiej Tobie osobie, oddaj się ulubionemu zajęciu, zrób cokolwiek, co sprawia Ci przyjemność. My będziemy pracować, a Ty odpoczywaj. Przekonaj się jak wygodnie i komfortowo korzysta się z naszej usługi.

PIENIĄDZE

Nie zapominamy też o kolejnej, ważnej dla Ciebie wartości – pieniądzach. Dzięki promocjom i rabatom, jesteśmy w stanie zaoferować Ci najniższe ceny na rynku. Pamiętaj, że usługi odbioru i dowozu masz u nas zawsze gratis.

JAKOŚĆ

Dużą wagę przykładamy do jakości prania. Twoje ubrania są czyszczone przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii i użyciu najnowszych dostępnych środków pralniczych.


Pamiętaj – z nami zaoszczędzisz Swój czas i pieniądze!